Archive for Eylül 2014

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

          bocek-ilaclama-firmalari  Bakırköy ilçesine bağlı bir semt iken 1992 yılında, ayrılarak ilçe yapılmıştır. Türkiye’ nin birçok ilklerini barındıran Bahçelievler denize kıyısı olmayan fakat oldukça yoğun ve faal bir ilçedir. İlçenin ekonomisi Türkiye’ nin ilklerini barındırır. Türkiye’nin ilk kola farikası gibi. Ekonomisi Türkiye’nin küçük bir kopyası gibi olan bu ilçede böcek yoğunluğunun bulunması da kaçınılmazdır. Bu nedenle böcek ilaçlama yaptırmak ve evlerimizi böcek istilasından korumak çok önemlidir. Özellikle böceklerin bulaştırdığı hastalıklar ve alerjik durumların varlığı böcek ilaçlamayı çok daha önemli hale getirmektedir. Böcek ilaçlama aynı zamanda yaşadığımız yerin hijyeni açısından da çok önemlidir. Çünkü böcekler çoğunlukla pis ve yiyecek bulabilecekleri yerlere yerleşir ve ürerler. Bu nedenle böcek ilaçlaması yaptıktan sonra ilaçlama yapan teknisyenlerin talimatları doğrultusunda temizlik yapmak ve yapılan temizliği muhafaza etmek de oldukça önemlidir. Daha fazla

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar, İstanbul’ un Marmara Denizine kıyısı olan, İstanbul merkezine 27 km. uzaklıktaki bir ilçesidir. İlçenin genel görünümü sanayi, ticaret ve rekreasyon (eğlence – dinlenme) ağırlıklıdır. İlçenin ekonomisinin ticaret, sanayi ve rekreasyona dayalı olması böcek oluşumunu tetiklemektedir. Böcek popülasyonun artması ise evlerimizin böcek istilasına uğraması tehdidini doğurmaktadır. Bu nedenle ev ve işyerlerimizi sık sık Avcılar Böcek İlaçlama yaptırarak kendimizi, ailemizi ve evimizi güvene almalıyız. Çünkü sanayi ve gıda merkezlerinde yeterince temizlik yapılmadığı durumlarda ki genellikle yeterli temizlik yapılamayabiliyor, bu durumda böcek popülâsyonun artması kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu da bir sonra evlerimize birçok böceğin doluşması demektir.

            Evlerimizin böcek istilasına uğraması, her türlü hastalık tehdidine açık hale gelmemiz demektir. Çünkü birçok böcek gerek kendilerini koruma refleksi, gerekse avlanmak ve karınlarını doyurmak amacıyla birtakım kimyasallar salgılarlar. Bu salgılar ve salgıların içerisinde bulunan bazı bileşenler insanlara geri dönüşü oldukça zor hastalıklar bulaştırabilir ve insanların ölmesine sebep olabilirler. Avcılar Böcek İlaçlama bu yüzden oldukça önemli bir konudur. Kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir konu olan Avcılar Böcek İlaçlama devamlı olarak ve düzenli aralıklarla yapılması, evimizdeki ve işyerimizdeki böceklerin yok edilmesi için oldukça çok önemlidir. Böcek ilaçlama sadece bir kere yapılıp bırakılacak bir iş değil sürekli ve belirle aralıklarla yapılması gereken bir iştir. Avcılarda en sık görülen haşere türleri: akrep, pire, fare, hamam böceği ve karınca olmakla birlikte güve ilaçlama da sık sık yapılan ilaçlama faaliyetlerinden biridir. Avcılar bölgesinde böcek ilaçlama firması arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

böcek ilaçlama