Archive for Kasım 2014

Ticari Hizmetler

restorant-ilaclama

Ofis  İlaçlama – İşyeri İlaçlama

ofis_ilaclamaOfisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir. Çünkü ofise gelenler ilk görüşte sizle çalışıp çalışmayacaklarına dair kararlarını verirler.  etrafta böceklerin gezdiği bir iş yerinde kimse olmak  istemez. İşyerlerinde ve ofislerde en çok karşımıza çıkan böcekler kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, fareler, meyve sinekleri, tatarcık, sivrisinek ve karasinekler çok görülür.  Dolayısıyla ofis ilaçlaması yaptırmak işyeri ilaçlatmak son derece önemlidir. Ofisinizin ilaçlamasından önce  fizibilte çalışması yapılmalıdır. önce işyerinde ne tür bir böcek sorunu olduğu teşhis edilir. eğer kemirgen sorunu varsa  analiz yapılır.  İşyeri sahibine sorular sorulur. ofisin büyüklüğüne göre ilaç hazırlanır.  İlaçlama firması tüm soruların cevaplarını aldıktan sonra  uygun ilaçları hazırlar ve gerekli dozda kullanır böylece ofis ilaçlama işlemi başarıya ulaşacaktır.  Bir çok ilaçlama firması ilaçlama servisi vermeden önce müşteriye sorular sormaz  ve tüm haşerelere aynı ilacı kullanır bu tür tavırlar haşere sorununun çözülmesini engeller. Çünkü her böcek için ayrı ayrı ilaçlar vardır. işyeri ilaçlama hakkında fiyat almak ve daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. Daha fazla

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama Nedir?

kokusuz ilaçlamaKokulu ilaçlama artık yasak olduğu için kullanılmamaktadır. Onun yerine kokusuz ilaçlama ya da jel ilaçlama kullanılmaktadır.  Kokusuz ilaçlama tamamıyla insan sağlığına dost ilaçlardan üretilir. Kokusuz ilaçlama herhangi bir hazırlık gerektirmez, ev ofis ya da işyerlerinizi kokusuz ilaçlama yaptırabilirsiniz. üstelik evinizden ya da işyerinizden ayrılmanıza gerek kalmadan… Kokusuz ilaçlama yetkili ilaçlama firmaları tarafından yapıldığı takdirde özellikle toplu yaşanan yerlerde son derece başarılı sonuçlar elde etmektedir.  Kokusuz ilaçlamada ilaçlar su ile seyreltilir spreyleme yada sisleme yöntemi ile ilaçlama yapılır.

Kokusuz İlaçlama yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

 • Kokusuz ilaçlama hazırlanırken  ortam en azından yarım saat kapalı tutulmalıdır.
 • İlaçlama yapılırken ortam 30 dakikalığına terk edilse daha iyi olur
 • Kokusuz ilaçlamada ilaç gıda maddelerinden uzak tutulmalıdır.
 • İlacın solunmasının bir zararı yoktur. Ancak yine de ilacın solunmasını tavsiye etmiyoruz.
 • İlaçlar mutlaka Ziraat mühendisi, Biyolog ya da Kimyager tarafından hazırlanmalıdır.

Kokusuz İlaçlama sonrasında neler yapılmalıdır?

Evde açıkta bırakılan tabak çanaklar yıkanmalıdır. Kapalı  yerlerdeki tabak vb hijyen gerektiren eşyaların yıkanması gerekmez.  Ayrıntılı temizliğe gerek yoktur. Ancak  ilaçlanan yüzeylerin temizlenmesi yeterlidir.

Kokusuz İlaçlama son derece faydalı bir çözüm önerisidir. Başarı oranı oldukça yüksektir.  kokusuz ilaçlama eski usul kokulu ilaçlamanın yerine geliştirilmiş bir pest kontrol servisidir. kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. ev kafe, işyeri mağaza, daire vb tüm yaşam alanlarınızda kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama uygulanabilmektedir.

Kokusuz İlaçlama Fiyatı

Kokusuz İlaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın hacmine ve metrekaresine göre değişiklik arz etmektedir. ayrıca ilaçlamanın sıklığı ve sözleşmenin süresi de kokusuz ilaçlama fiyatlarını belirler. Kokusuz ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Jel İlaçlama

Jel İlaçlama

jel ilaçlama

jel ilaçlama

Jel İlaçlama ilaçlama teknolojisini son adımıdır. 1990’ların sonlarında ortaya çıkan bu uygulama ile tamamen kokusuz ve çok sağlıklı bir ilaçlama yöntemine sahip olduk. Jel İlaçlama ile ilacın insanlara nüfuz etmesi engellenmiş oluyor aynı zamanda uzun süre ilacın istenilen bölgede kalması sağlanıyor böylece uzun vadede haşere sorunu kökten çözülmüş oluyor çünkü hasbelkader haşereler tekrar ürese bile ilaç sayesinde kökleri kazınıyor.

Neden Jel İlaçlama Yaptırmalıyım?

Jel ilaçlama tamamen kokusuz ve  evi kirletmeyen bir ilaçlama yöntemidir. ev işyeri ya da yazlık  hiç farketmez jel ilaçlama hem temiz hem kalıcıdır.  Jel ilaçlama yapmadan önce hazırlık yapmanıza gerek kalmaz. Uçucu değildir. kokusu rayihası yoktur. sadece böcekleri hedef alır. İnsanlara zararlı değildir.

Jel İlaçlama hangi böcekler için uygulanmaktadır.

Jel İlaçlama hamam böceği grubundaki haşereler için kullanılır. alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma diye adlandırdığımız farklı türdeki hamam böcekleri için jel ilaçlama yaılmaktadır. bu ilaçlama türü hamam böcekleri için kesin çözümdür.

Jel İlaçlama Nasıl Uygulanır?

jel1

Jel ilaçlama yapılırken genelde insan elinin yetmeyeceği yerler seçilir. evin kuytu köşeleri, yarık ya da çatlaklar  birleşme yerleri kırık  yerlerin iç kısımları… Kısacası dokunulması çok zor olan bölgelerde uygulanır. JEl İlaçlama yapmadan önce herhangi bir çalışmaya gerek yoktur mobilyalarınız çekilmez evinizin şekli değiştirilmez sadece mevcut yerler kullanılır.

Jel İlaçlama Uygulaması Nasıl işe yarar?

Jel ilaçlama yapılan bölgede yaklaşık 15 metrekarelik bir alanda etkili olur. kullanılan ilaç sadece böceklerinjel3 duyabileceği bir koku yayar. Bu koku insanların duyması imkansız bir kokudur o yüzden insanlar için rahatsız edici değildir.  Bu koku aynı zamanda böcekler için bir yemek çağrısııdr. hamam böcekleri bu lezzetli jel yemeği yemek için bulundukları yerden çıkıp bu jeli yemek için jel ilaçlama yapılan bölgeye ilerlerler.  ilacı yedikten sonra karınları doymuş bir şekilde yuvalarına dönerler fakat 8 saat içinde iç kanama geçirirler. yediklerini kusarlar ancak artık çok geçtir. Hamam böcekleri birbirlerini yjel2edikleri için ölen hamam böceği diğer hama böcekleri için besin kaynağıdır bu sefer canlı olan hamam böcekleri ölen arkadaşlarını yemeye başlar ve onlarda jel ilaçlamadan nasibini almış olurlar. Bu döngü evde jel ilaç durduğu sürece devam edecek böylece hamam böceklerinden katiyen kurtulmuş olursunuz. Jel ilaçlama hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Jel İlaçlamanın Faydaları

 • Jel ilaçlama sınırlı bir bölgeye yapılır.
 • Jel ilaçlama için ön hazırlık gerkemez
 • Jel ilaçlamada hedef hamam böcekleridir. kesin sonuç verir
 • Jel ilaçlamada sistematik bir şekilde ilacı yiyen böcekler birer zehir haline gelir ve diğer böcekleri de öldürür.
 • Jel ilaçlama yaşam alanlarınızın görünmeyen bölgelerine uygulanır.
 • Jel ilaçlama çok kolay uygulanır günün her satinde her yapıya uygulanabilir.
 • Jel İlaçlama özellikle sıcak yerlere lokantalara, gıda üretilen ve satan erlere rahatlıkla uygulanabilir.
 • Jel İlaçlama insan sağlığına zararlı değildir. Uçmaz ya da kokmaz.
 • Jel İlaçlama kalıcı çözüm ürettiği için daha ucuzdur.

Konut İlaçlama Hizmetleri

Ev İlaçlama Daire İlaçlama

ev ilaçlamaEvlerimiz hayatımızın en önemli kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdır. Bu sebeple evlerimizin sağlıklı ve temiz olmasını isteriz. Ancak evlerimizde bazen istenmeyen misafirler olabiliyor. hiç kimse evinde böcek fare ya da herhangi bir haşereyi görmek istemez. Ev ilaçlama dükkan ilaçlama ya da apartman ilaçlama bireysel olarak yapıldığında maalesef sonuç vermemektedir. özellikle piyasada satılan elektronik haşere kovucu vb  çözümlerin işe yaramadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hamam böceklerinin radyasyona dayanıklı olduğu göz önünde bulundurulursa bu tür çözümlerinin işe yaramayacağı zaten ortadadır. Evimizde böcek gördüğümüzde ilk yapmamız gereken bir ilaçlama firmasından profesyonel destek almaktır.  Çünkü işini iyi yapan bir ilaçlama şirketi, hangi haşereye hangi ilacı kullanacağını bilir. O zaman yapılması gereken doğru ilaçlama firmasını seçmektir. Herhangi bir ilaçlama firmasının sorununuzu çözeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü İlaçlama uzmanlık gerektiren bir iştir. İlaçlama firmasının sağlık bakanlığından onaylı olması gerekli tüm eğitimleri almış uzman personelinin olması mühendis, veteriner gibi akademik deneyimi olan personellere sahip olması gerekir. Bunun için ilaçlama firması seçmeden önce  firmanın izinlerini ve belgelerini kontrol etmeniz gerekir.  Proser ilaçlama olarak, evinizdeki haşereler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

     Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşereler Hamam böceği kene, çiyan, akrep, fare, pire, sivrisinek, tahtakurusu, karınca, tatarcık, kırkayak, kertenkele… tüm haşere türlerinde deneyimli personelimizle uygun periyodlarda evleriniz jel ilaçlama ya da sıvı ilaçlama yapılarak ilaçlanır kemirgenler için ilaçlamanın dışında farklı çözüm yöntemlerimiz de bulunmaktadır.

İşyeri İlaçlama

isyeri-ilaclamaİşyerlerimiz para kazandığımız yerlerdir. Müşteri mağaza içindeyken ya da masada oturmuş yemek yerken ayağının yanında bir hamam böceği geçmesini kimse istemez bu size hem itibar hem de para kaybettirir. işyeri ilaçlalama konusunda uzman ekibmizden yardım alabilirsiniz. özellikle gıda işiyle uğraşan işyerlerinde ilaçlama çok elzem bir konudur. daha fazla detay için bize ulaşabilir ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Bina İlaçlama

Apartman ilaçlama çok daha geniş bir alana yapılacağından uygun miktarda ilaç kullanılmalıdır. doğru ilaçlar uygun miktarda gerekli periyodlarla ilaçlama yapıldğında apartmanın tamamı ilaçlanacağı için apartman içinde bulunan daireler için daha kalıcı çözümler sağlanır. Çünkü haşereler diğer evlerde tekrar ilaçlama yapılan eve girebilmektedir. bu bakımdan doğru aralıklarla apartman ilaçlatmak ev ilaçlatmaktan çok daha akıllıca bir tutum olacaktır. Ancak apartmandaki herkes ilaçlama yaptırma taraftarı değilse sadece evinizi ilaçlatabilirsiniz bunun için ilaçlama firmanızı uyarmanız gerekir böylece gerekli tedbirler ilaçlama firması tarafından alınacaktır. Bina ilaçlaması yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı husular vardır. mesele ilaçlama doğru yerden başlamalı doğru sıklıkla doğru ilaçlar kullanılmalıdır. sinek için kullanılan ilacı hamam böcğei ya da tahta kurusu için kullanırsanız sonuç alamazsınız.

Toplu Konut ve Site İlaçlama

site-ilaclamaToplu konut ilaçlama ya da site ilaçlamanın en büyük averajı toplu yapıldığı için maliyetinin çok düşük olmasıdır. Bu bakımdan Proser ilaçlama olarak en ideal fiyatlarla sitelerinizi alanında deneyimli personelimizle ilaçlamaya hazırız. Site ilaçlama genel satıhta yapıldığındna çok dah abaşarılı sonuçlar vermektedir. kullandığımız ilaçlar ve fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.  Size bir telefon kadar yakınız…

Villa İlaçlama

villa ilaclamaVillalar çoğumuzun huzur aradığı keyifli vakit geçirmek ve dinlenmek için gittikleri yerlerdir. buralar da aynı evlerimiz gibi son derece önemli yaşam alanlarımızdır. Villamızda herhangi bir böcek görmek istemeyiz. Bu yüzden villaların düzenli olarak ilaçlanması gerekir. Villalar  dairelerimiz kadar sık yaşadığımız alanlar olmadığı için biz yokken evimize davetsiz misafirler gelmiş olabilir bu sıkıntıları düşünmektense belli aralıklarla villamızı ilaçlatmamız son derece mantıklı olacaktır. bu konuda uzman ekibimizle temasa geçmeniz halinde villa ilaçlamanız anında yapılacaktır.

Yazlık İlaçlama

yazlik-ilaclamaYazlıklar haşereler için adeta cennettir.  unutmayın bıraktığınız bir parça ekmek bir haşerenin belki de 1 yıllık besin kaynağıdır. bu bakımdan besinin bol olduğu  ancak kimsenin olmadığı yazlıklar haşereler için tam bir üreme merkezidir. Eğer yazlığınızda bir haşere görürseniz bilinki onun devamı da vardır. Bu yüzden kaliteli bir ilaçlama firmasından ilaçlama hizmeti almanız ve bunu belirli sıklıklarla yapmanız yazlığınızın her zaman sağlıklı bir şekilde kalmasına neden olacaktır.

Fabrika İlaçlama

fabrika-ilaclamaFabrikalar üretim merkezleridir. evlerimiz kadar sık temizlik yapılmaz temizliğin az yapıldığı bu alanlar oldukça geniş olduğundan haşereler ve kemirgenler için son derece iyi koşullara sahip yaşam alanları haline gelir. Dolayısıyla fabrikaların belli standartlarda ilaçlanması gerekir. Fabrika ilaçlama küçük firmaların yapacağı çapta bir iş değildir. bu konuda firmamızdan referans isteyebilirsiniz. 1994 yılından bu yana  yüzlerce fabrika ilaçladık ve ilaçlamaya devam ediyoruz.

Okul Kantin İlaçlama

okul-ilaclamaOkullar çocuklarımızı emanet ettiğimiz son derece önemli yerlerdir. okulların ve çocuklarımızın karnını doyurduğu kantinlerin belli periyodlarla ilaçlanması sağlık bakanlığının emridir. Bu noktada okul ilaçlaması ve kantin ilaçlaması yaptırmak için yıllık sözleşme yapmanız gerekir.  okullar devlet kurumları olduğu için iskontolu fiyatlarla okul ve kantin ilaçlaması yapmaktayız daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.  3 yıllık sözleşmelerde ek iskonto imkanından faydalanın. haşeresiz ve sağlıklı günler dileğiyle…

böcek ilaçlama