Ataşehir Böcek İlaçlama

ATAŞEHİR

Ataşehir Böcek İlaçlama

      İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan Ataşehir; 2008 yılında ilçe olma özelliği kazanmıştır. Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahalleri de içine alan Ataşehir; son olarak Kayışdağı ve Bakkalköy’ün de bünyesine girmesiyle birlikte büyük bir ilçe olmuştur. İstanbul’un 39 ilçesinden birisi olan Ataşehir; son yıllarda gelişerek büyümüştür. Batıda Üsküdar, Güneybatıda Kadıköy, doğuda Sancaktepe ve kuzeyde Ümraniye ile çevrili olan Ataşehir; 2013 yılı verilerine göre 400 bini aşkın nüfusa sahip olmuştur. Aynı zamanda 17 tane mahalleye sahiptir. Birçok ünlü kafe, restoran, alışveriş merkezi ve gelişmiş mekanlarıyla İstanbul’un en gözde ilçelerinden birisi olan Ataşehir; 2012 yılında Fenerbahçe basketbol takımının salonu olan Ülker Sports Arena ile daha da önemli bir ilçe konumuna gelmiştir. Batı Ataşehir’de yer alan bu salon; Ataşehir’in gelişmesine katkı sağlamıştır. Ünlü inşaat firmalarının yaptıkları önemli yapılar da yine Ataşehir’in gelişimine yardımcı olmuştur. Varyap, Uphill Court gibi önemli yapılar sayesinde Ataşehir daha da ün kazanmıştır. Batı Ataşehir kavramı da bu inşaat sektörü sayesinde ortaya çıkmıştır. Ataşehir’de ilk yerleşimin 14. Yüzyılda kurulduğu belirtilmektedir. 1331 yılında Orhan Gazi; Kartal’dan Üsküdar’a doğru ilerlemiş ve Konur Alp de Kayışdağı’ndan İçerenköy’e yol almıştır. Sonrasında ise Ataşehir bölgesi ele geçirilmiştir ve bu ilçeye ilk yerleşim Türkler tarafından o yıllarda kurulmuştur.

ATAŞEHİR

ATAŞEHİR

Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde olduğu gibi Ataşehir’de de dönem dönem haşereler, böcekler ve sinekler adeta istila etmektedirler. Bu sorundan kurtulmanın çözüm yolu ise; ilaçlama yaptırmaktır. Bu şekilde alanı istila eden böcek, sinek ve haşereler yol edilmektedir. Ataşehir böcek ilaçlama firmaları sayesinde bu sorundan kurtulabilir ve siz de gerek evlerinizde, gerek işyerlerinizde, gerekse de diğer mekanlarda rahat bir nefes alabilirsiniz. Ataşehir haşere ilaçlama firmaları; irtibat kurmanız durumunda sizinle kısa sürede iletişime geçiyor ve hemen ilaçlatmak istediğiniz bölgeyi uzman ve deneyimli ekibi ile ilaçlayarak sizi böcek, haşere ve sinek derdinden kurtarıyor. Ataşehir hamam böceği ilaçlama firmaları ile; yaz aylarında açığa çıkan ve adeta sürü halinde dolaşan hamam böceklerinden de evinizi, ofisinizi ve yazlık mekanlarınızı kurtarabilirsiniz. Bu şekilde yaşam alanlarınızda hamam böceklerinin dolaşmasından kurtulmuş olursunuz.

Kedi, köpek ve kuşlardan insanlara geçen ve doğal olarak yaşam alanlarını da istila eden ve önemli sağlık sorunlarını da beraberinde getiren pireler de yine Ataşehir pire ilaçlama firmaları sayesinde yok edilmektedir. Fındık faresi ve lağım faresi gibi türleri bulunan ve veba hastalığına neden olan, pis yerlerde yaşayan fareler de özellikle ilkbahar ve yaz aylarında karşımıza bir sorun olarak çıkabiliyor. Bu sorundan da Ataşehir fare ilaçlama firmalarıyla kurtulma fırsatı buluyoruz.

Ataşehir’de özellikle yazın sıcak havalarda akrepler de bizler için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Bu tehditten de Ataşehir akrep ilaçlama sayesinde kökünden kurtulma fırsatı yakalıyoruz. Artık evlerimizde rahat bir nefes alıyor ve haşerelerden kurtulmuş oluyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama