Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek İlaçlama firması açmak için sağlık bakanlığından onay almak gerekiyor ayrıca kullanılan ilaçlarla ilgili fumigatör yani ilaçlama uzmanı belgesi almak gerekiyor. Bir mesul müdür bir de kimyager ya da mühendis çalıştırmak zorundasınız. Böcek ilaçlama firması olmak için sadece bunlar yeterli değil. Kullandığınız ilaçların ne olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bayer vb firmalardan eğitim kursların başarı ile tamamlamalısınız. Böylece Böcek ilaçlama firması olmak için gerekli şartların bir kısmını yerine getirmiş olacaksınız.

bocek-ilaclama-firmalariBelgeleri tamamlamak dışında uzman bir ekibinizin olması gerekiyor. Sektörde en sık duyduğumuz şikayetler tecrübesiz ilaçlama elemanlarının ilaçlama servisine çıkmaları… böceklerin türlerini bilmeyen ne zaman yumurtladıklarını, evlerin ya da işyerlerinin nerelerinde gizlendiklerini bilmeyen ilaçlama personelleri hem başarısız ilaçlamalara neden olmakta hem de müşterilerin sektöre olan güveninin azaltmaktadırlar. O yüzden böcek ilaçlama fiyatları konusunda çok detaya takılmadan başarılı işinde uzmanlaşmış profesyonel bir ekibi olan ilaçlama şirketlerini tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. İstanbul bölgesinde ilaçlama hizmeti sunan firmaların en az %40’ı yeterli belgelere sahip değiller. Bu yüzden ilaçlama firması seçmeden önce firmanın belgelerini lütfen kontrol ediniz. Ayrıca Böcek ilaçlama şirketinin referanslarını mutlaka sorunuz.

Böcek İlaçlama Firmalarının Kalitesini nasıl anlarsınız?

Böcek İlaçlama firmaları;

  • Size şikayetiniz hakkında yeterli soru sormuyorsa,
  • Tüm sorunlara hallederiz tarzında yaklaşıyorlarsa,
  • Fiyat konusunda piyasanın altında iş yapıyorlarsa,
  • Gerekli belgeleri siz ister istemez size sunamıyorsa
  • İnternet sitesine sahip değilse ve belgelerini sitesinde yayınlamamış ise,
  • Size döküman veremiyorlarsa,
  • Merkezlerinin başka bir ilde olduğunu o yüzden bazı yükümlülükleri yerine getiremeyeceklerini söylüyorlarsa,
  • Haşereler hakkında yeterli bilgiye sahip değilse,
  • Tüm haşerelere aynı ilacı kullanıyorlarsa

O böcek ilaçlama firmasından endişe etmelisiniz. Çünkü bu tür firmaların yaptığı ilaçlamalar başarısız olur. Siz de ikinci bir ilaçlama şirketi aramaya başlarsınız Bu da hem zaman kaybına hem de para kaybına neden olur. Tüm bunları yaşamamak adına İnternet sitemizden belgelerimize göz atabilir ve bizden haşere sorununuz hakkında ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. bize ulaşmak için

Avrupa yakası: 0212 284 8284 Anadolu Yakası: 0216 361 79 00 no’lu telefonları arayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama