Jel İlaçlama

Jel İlaçlama

jel ilaçlama

jel ilaçlama

Jel İlaçlama ilaçlama teknolojisini son adımıdır. 1990’ların sonlarında ortaya çıkan bu uygulama ile tamamen kokusuz ve çok sağlıklı bir ilaçlama yöntemine sahip olduk. Jel İlaçlama ile ilacın insanlara nüfuz etmesi engellenmiş oluyor aynı zamanda uzun süre ilacın istenilen bölgede kalması sağlanıyor böylece uzun vadede haşere sorunu kökten çözülmüş oluyor çünkü hasbelkader haşereler tekrar ürese bile ilaç sayesinde kökleri kazınıyor.

Neden Jel İlaçlama Yaptırmalıyım?

Jel ilaçlama tamamen kokusuz ve  evi kirletmeyen bir ilaçlama yöntemidir. ev işyeri ya da yazlık  hiç farketmez jel ilaçlama hem temiz hem kalıcıdır.  Jel ilaçlama yapmadan önce hazırlık yapmanıza gerek kalmaz. Uçucu değildir. kokusu rayihası yoktur. sadece böcekleri hedef alır. İnsanlara zararlı değildir.

Jel İlaçlama hangi böcekler için uygulanmaktadır.

Jel İlaçlama hamam böceği grubundaki haşereler için kullanılır. alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma diye adlandırdığımız farklı türdeki hamam böcekleri için jel ilaçlama yaılmaktadır. bu ilaçlama türü hamam böcekleri için kesin çözümdür.

Jel İlaçlama Nasıl Uygulanır?

jel1

Jel ilaçlama yapılırken genelde insan elinin yetmeyeceği yerler seçilir. evin kuytu köşeleri, yarık ya da çatlaklar  birleşme yerleri kırık  yerlerin iç kısımları… Kısacası dokunulması çok zor olan bölgelerde uygulanır. JEl İlaçlama yapmadan önce herhangi bir çalışmaya gerek yoktur mobilyalarınız çekilmez evinizin şekli değiştirilmez sadece mevcut yerler kullanılır.

Jel İlaçlama Uygulaması Nasıl işe yarar?

Jel ilaçlama yapılan bölgede yaklaşık 15 metrekarelik bir alanda etkili olur. kullanılan ilaç sadece böceklerinjel3 duyabileceği bir koku yayar. Bu koku insanların duyması imkansız bir kokudur o yüzden insanlar için rahatsız edici değildir.  Bu koku aynı zamanda böcekler için bir yemek çağrısııdr. hamam böcekleri bu lezzetli jel yemeği yemek için bulundukları yerden çıkıp bu jeli yemek için jel ilaçlama yapılan bölgeye ilerlerler.  ilacı yedikten sonra karınları doymuş bir şekilde yuvalarına dönerler fakat 8 saat içinde iç kanama geçirirler. yediklerini kusarlar ancak artık çok geçtir. Hamam böcekleri birbirlerini yjel2edikleri için ölen hamam böceği diğer hama böcekleri için besin kaynağıdır bu sefer canlı olan hamam böcekleri ölen arkadaşlarını yemeye başlar ve onlarda jel ilaçlamadan nasibini almış olurlar. Bu döngü evde jel ilaç durduğu sürece devam edecek böylece hamam böceklerinden katiyen kurtulmuş olursunuz. Jel ilaçlama hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Jel İlaçlamanın Faydaları

  • Jel ilaçlama sınırlı bir bölgeye yapılır.
  • Jel ilaçlama için ön hazırlık gerkemez
  • Jel ilaçlamada hedef hamam böcekleridir. kesin sonuç verir
  • Jel ilaçlamada sistematik bir şekilde ilacı yiyen böcekler birer zehir haline gelir ve diğer böcekleri de öldürür.
  • Jel ilaçlama yaşam alanlarınızın görünmeyen bölgelerine uygulanır.
  • Jel ilaçlama çok kolay uygulanır günün her satinde her yapıya uygulanabilir.
  • Jel İlaçlama özellikle sıcak yerlere lokantalara, gıda üretilen ve satan erlere rahatlıkla uygulanabilir.
  • Jel İlaçlama insan sağlığına zararlı değildir. Uçmaz ya da kokmaz.
  • Jel İlaçlama kalıcı çözüm ürettiği için daha ucuzdur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama