Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama Nedir?

kokusuz ilaçlamaKokulu ilaçlama artık yasak olduğu için kullanılmamaktadır. Onun yerine kokusuz ilaçlama ya da jel ilaçlama kullanılmaktadır.  Kokusuz ilaçlama tamamıyla insan sağlığına dost ilaçlardan üretilir. Kokusuz ilaçlama herhangi bir hazırlık gerektirmez, ev ofis ya da işyerlerinizi kokusuz ilaçlama yaptırabilirsiniz. üstelik evinizden ya da işyerinizden ayrılmanıza gerek kalmadan… Kokusuz ilaçlama yetkili ilaçlama firmaları tarafından yapıldığı takdirde özellikle toplu yaşanan yerlerde son derece başarılı sonuçlar elde etmektedir.  Kokusuz ilaçlamada ilaçlar su ile seyreltilir spreyleme yada sisleme yöntemi ile ilaçlama yapılır.

Kokusuz İlaçlama yapılırken dikkat edilmesi gerekenler

  • Kokusuz ilaçlama hazırlanırken  ortam en azından yarım saat kapalı tutulmalıdır.
  • İlaçlama yapılırken ortam 30 dakikalığına terk edilse daha iyi olur
  • Kokusuz ilaçlamada ilaç gıda maddelerinden uzak tutulmalıdır.
  • İlacın solunmasının bir zararı yoktur. Ancak yine de ilacın solunmasını tavsiye etmiyoruz.
  • İlaçlar mutlaka Ziraat mühendisi, Biyolog ya da Kimyager tarafından hazırlanmalıdır.

Kokusuz İlaçlama sonrasında neler yapılmalıdır?

Evde açıkta bırakılan tabak çanaklar yıkanmalıdır. Kapalı  yerlerdeki tabak vb hijyen gerektiren eşyaların yıkanması gerekmez.  Ayrıntılı temizliğe gerek yoktur. Ancak  ilaçlanan yüzeylerin temizlenmesi yeterlidir.

Kokusuz İlaçlama son derece faydalı bir çözüm önerisidir. Başarı oranı oldukça yüksektir.  kokusuz ilaçlama eski usul kokulu ilaçlamanın yerine geliştirilmiş bir pest kontrol servisidir. kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız. ev kafe, işyeri mağaza, daire vb tüm yaşam alanlarınızda kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama uygulanabilmektedir.

Kokusuz İlaçlama Fiyatı

Kokusuz İlaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın hacmine ve metrekaresine göre değişiklik arz etmektedir. ayrıca ilaçlamanın sıklığı ve sözleşmenin süresi de kokusuz ilaçlama fiyatlarını belirler. Kokusuz ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama