Konut İlaçlama Hizmetleri

Ev İlaçlama Daire İlaçlama

ev ilaçlamaEvlerimiz hayatımızın en önemli kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızdır. Bu sebeple evlerimizin sağlıklı ve temiz olmasını isteriz. Ancak evlerimizde bazen istenmeyen misafirler olabiliyor. hiç kimse evinde böcek fare ya da herhangi bir haşereyi görmek istemez. Ev ilaçlama dükkan ilaçlama ya da apartman ilaçlama bireysel olarak yapıldığında maalesef sonuç vermemektedir. özellikle piyasada satılan elektronik haşere kovucu vb  çözümlerin işe yaramadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hamam böceklerinin radyasyona dayanıklı olduğu göz önünde bulundurulursa bu tür çözümlerinin işe yaramayacağı zaten ortadadır. Evimizde böcek gördüğümüzde ilk yapmamız gereken bir ilaçlama firmasından profesyonel destek almaktır.  Çünkü işini iyi yapan bir ilaçlama şirketi, hangi haşereye hangi ilacı kullanacağını bilir. O zaman yapılması gereken doğru ilaçlama firmasını seçmektir. Herhangi bir ilaçlama firmasının sorununuzu çözeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü İlaçlama uzmanlık gerektiren bir iştir. İlaçlama firmasının sağlık bakanlığından onaylı olması gerekli tüm eğitimleri almış uzman personelinin olması mühendis, veteriner gibi akademik deneyimi olan personellere sahip olması gerekir. Bunun için ilaçlama firması seçmeden önce  firmanın izinlerini ve belgelerini kontrol etmeniz gerekir.  Proser ilaçlama olarak, evinizdeki haşereler için kalıcı çözümler üretiyoruz.

     Evlerimizde en sık karşılaştığımız haşereler Hamam böceği kene, çiyan, akrep, fare, pire, sivrisinek, tahtakurusu, karınca, tatarcık, kırkayak, kertenkele… tüm haşere türlerinde deneyimli personelimizle uygun periyodlarda evleriniz jel ilaçlama ya da sıvı ilaçlama yapılarak ilaçlanır kemirgenler için ilaçlamanın dışında farklı çözüm yöntemlerimiz de bulunmaktadır.

İşyeri İlaçlama

isyeri-ilaclamaİşyerlerimiz para kazandığımız yerlerdir. Müşteri mağaza içindeyken ya da masada oturmuş yemek yerken ayağının yanında bir hamam böceği geçmesini kimse istemez bu size hem itibar hem de para kaybettirir. işyeri ilaçlalama konusunda uzman ekibmizden yardım alabilirsiniz. özellikle gıda işiyle uğraşan işyerlerinde ilaçlama çok elzem bir konudur. daha fazla detay için bize ulaşabilir ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Bina İlaçlama

Apartman ilaçlama çok daha geniş bir alana yapılacağından uygun miktarda ilaç kullanılmalıdır. doğru ilaçlar uygun miktarda gerekli periyodlarla ilaçlama yapıldğında apartmanın tamamı ilaçlanacağı için apartman içinde bulunan daireler için daha kalıcı çözümler sağlanır. Çünkü haşereler diğer evlerde tekrar ilaçlama yapılan eve girebilmektedir. bu bakımdan doğru aralıklarla apartman ilaçlatmak ev ilaçlatmaktan çok daha akıllıca bir tutum olacaktır. Ancak apartmandaki herkes ilaçlama yaptırma taraftarı değilse sadece evinizi ilaçlatabilirsiniz bunun için ilaçlama firmanızı uyarmanız gerekir böylece gerekli tedbirler ilaçlama firması tarafından alınacaktır. Bina ilaçlaması yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı husular vardır. mesele ilaçlama doğru yerden başlamalı doğru sıklıkla doğru ilaçlar kullanılmalıdır. sinek için kullanılan ilacı hamam böcğei ya da tahta kurusu için kullanırsanız sonuç alamazsınız.

Toplu Konut ve Site İlaçlama

site-ilaclamaToplu konut ilaçlama ya da site ilaçlamanın en büyük averajı toplu yapıldığı için maliyetinin çok düşük olmasıdır. Bu bakımdan Proser ilaçlama olarak en ideal fiyatlarla sitelerinizi alanında deneyimli personelimizle ilaçlamaya hazırız. Site ilaçlama genel satıhta yapıldığındna çok dah abaşarılı sonuçlar vermektedir. kullandığımız ilaçlar ve fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.  Size bir telefon kadar yakınız…

Villa İlaçlama

villa ilaclamaVillalar çoğumuzun huzur aradığı keyifli vakit geçirmek ve dinlenmek için gittikleri yerlerdir. buralar da aynı evlerimiz gibi son derece önemli yaşam alanlarımızdır. Villamızda herhangi bir böcek görmek istemeyiz. Bu yüzden villaların düzenli olarak ilaçlanması gerekir. Villalar  dairelerimiz kadar sık yaşadığımız alanlar olmadığı için biz yokken evimize davetsiz misafirler gelmiş olabilir bu sıkıntıları düşünmektense belli aralıklarla villamızı ilaçlatmamız son derece mantıklı olacaktır. bu konuda uzman ekibimizle temasa geçmeniz halinde villa ilaçlamanız anında yapılacaktır.

Yazlık İlaçlama

yazlik-ilaclamaYazlıklar haşereler için adeta cennettir.  unutmayın bıraktığınız bir parça ekmek bir haşerenin belki de 1 yıllık besin kaynağıdır. bu bakımdan besinin bol olduğu  ancak kimsenin olmadığı yazlıklar haşereler için tam bir üreme merkezidir. Eğer yazlığınızda bir haşere görürseniz bilinki onun devamı da vardır. Bu yüzden kaliteli bir ilaçlama firmasından ilaçlama hizmeti almanız ve bunu belirli sıklıklarla yapmanız yazlığınızın her zaman sağlıklı bir şekilde kalmasına neden olacaktır.

Fabrika İlaçlama

fabrika-ilaclamaFabrikalar üretim merkezleridir. evlerimiz kadar sık temizlik yapılmaz temizliğin az yapıldığı bu alanlar oldukça geniş olduğundan haşereler ve kemirgenler için son derece iyi koşullara sahip yaşam alanları haline gelir. Dolayısıyla fabrikaların belli standartlarda ilaçlanması gerekir. Fabrika ilaçlama küçük firmaların yapacağı çapta bir iş değildir. bu konuda firmamızdan referans isteyebilirsiniz. 1994 yılından bu yana  yüzlerce fabrika ilaçladık ve ilaçlamaya devam ediyoruz.

Okul Kantin İlaçlama

okul-ilaclamaOkullar çocuklarımızı emanet ettiğimiz son derece önemli yerlerdir. okulların ve çocuklarımızın karnını doyurduğu kantinlerin belli periyodlarla ilaçlanması sağlık bakanlığının emridir. Bu noktada okul ilaçlaması ve kantin ilaçlaması yaptırmak için yıllık sözleşme yapmanız gerekir.  okullar devlet kurumları olduğu için iskontolu fiyatlarla okul ve kantin ilaçlaması yapmaktayız daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.  3 yıllık sözleşmelerde ek iskonto imkanından faydalanın. haşeresiz ve sağlıklı günler dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama