Levent Böcek İlaçlama

Levent Böcek İlaçlama

Levent, İstanbul’un beşiktaş ilçesine bağlı bir semttir. Kuruluşu 1950 yılına dayanır. burada yaptırılan toplu konutlar levent semtinin merkezini oluşturur. Yıllar geçtikçe yapılan yeni konutlarla 1. levent, 2.levent, 3. levent ve 4. levent oalrak anılmış son olarak da bu semte Yeni levent eklenmiştir. Bölge adını ise Cezayirli  Hasan Paşa’da almıştır. Osmanlı deniz paşası olan Hasan Paşa’dan dolayı bölgeye Levend denmiştir.  Osmanlı’ donanmasında görev alan askerlere Levend dendiğinden  semt bu adla anılmıştır. Çünkü Hasan Paşa bu bölgede bir çiftliğe sahiptir. Burada bir de kışla vardır levend kışlası Sultan selim tarafından burada Nizam-ı cedid ordusunun eğitimi için kurulmuştur.

istanbul-4-leventLevend günümüzde bir çok firmanın merkezi konumundadır. bu yüzden İstanbul’da gökdelen dendiğinde Levend akla gelir. Bölgede çok sayıda işyeri ve ofis olması levent ofis ilaçlama ve levent  işyeri ilaçlama  hizmetlerinin burada yoğun bir şekilde alınmasına neden olmaktadır. Levent semtinde en çok görülen haşere türleri. Karınca, akrep, pire, fare, hamam böceğidir. Levent böcek ilaçlama yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. tüm haşere sorunlarınıza anında müdahale ederek size daha sağlıklı yaşam alanları kuruyoruz. Levent Böcek ilaçlama firması olarak bizler size garantili hizmet sunuyoruz. detaylı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık almak fiyat öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

 Levent Böcek İlaçlama hizmetimiz garantilidir. eğer ilaçlama sonrasında tekrar haşere sorunu yaşarsanız bize ulaşınız. gerekli tedbirleri alalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama