Pire İlaçları |Kesin çözüm getiren pire ilacı | %100 Çözüm

Kesin çözüm getiren pire ilacı | %100 Çözüm Elma İlacı Pirelerden kurtulmak

Son zamanlarda meyve ilaçlarının pire ilaçları için kullanıldığını üzülerek görüyoruz. Elma ilacı pire için öldürücü değildir. Elma armut, şeftali gibi meyveler için kullanılan pire ilaçları maalesef etkili olamıyor. Ancak Zirai ilaç satan dükkanlarda pire ilacı olarak bu ilaçların satıldığını görüyoruz. Pire Profesyonel ilaçlama olmadan kökünün kazınması mümkün olmayan bir asalaktır. Çoğu kişi Pirenin üstüne bastığı halde ölmediğini söyler. Bunun nedeni Pirenin yassı ve kitin adlı bir madde ile kalın bir yapısının bulunmasıdır. Pire ilaçlamada başarı sağlamak için Pire ilacı satın almak çözüm değildir.

pire yandan

pire

    Pire İlaçlamada sadece ev değil eğer besleniyorsa kedi ve köpeklerde yani evcil hayvanlarda ilaçlanmalı ve temizlenmelidir. Eğer köpeğinize kıyamıyorsanız, rahatsız olacağını düşünüyorsanız doğal yollarla köpeğinizi pirelerden temizlemeye çalışabilirsiniz. Eğer pire yayılımı kedinizde ya da köpeğinizde çok yoksa bazen sedir ağacı yağı vb doğal yöntemler  işe yarayabilir. Ancak ev içindeki pireleri doğal yöntemlerle otlarla vb yok edemezsiniz. Bu yüzden pire sorununa % 100 çözüm için lütfen bize ulaşınız.

Pire İlaçları

Piyasada satılan pire ilaçları ile pirelerin nüfuz ettiği her yere giremezsiniz. O nedenle bayer, solutrin, Draker pire ilacı vb ilaçlar bazen etkili olsa da çoğunlukla işe yaramaz. Çünkü pireleirn yumurtlama dönemi bilinmelidir. Nerelerde çoğaldıkları iyi öngörülmelidir. bu tür işlemler için de uzman desteği şarttır. bu noktada bizden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

6 comments

 1. Dinçer diyor ki:

  Evde son 4-5 gündür pire var naptiysam olmadı yardım eder misiniz

  • ilaclama diyor ki:

   Detaylı bilgi ve pire ilaçlama teklifi için 0212 284 82 84 nolu telefondan bize ulaşınız

 2. Serhat diyor ki:

  5 katli binanin bodrum katina giren kedilerden binayi pire sarmistir yaz ve harman zamani oldugundan kumsenin olmadigi zamana gelmistir ilaclama hakkinda bilgi ve teklif istiyorum

  • ilaclama diyor ki:

   0212 284 82 84 nolu telefondan bize ulaşınız gerekli bilgi ve teklif tarafınıza iletilecektir. Saygılar

 3. yavuz diyor ki:

  benim bodrum kati pire sardi git gidede cogaldi bundan 3 hafta önce gebzeden gelen ekip sıktı ama hiçbir faydasi olmadi adam takim elbiseyle ilaçlama yapti 100 lirada paramizi aldi bosu bosuna parayi aldi gitti adam pirelerden bizleri kurtaracak firma ariyoruz sağlam ve kesin çözüm sunan firma ariyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama