Ticari Hizmetler

restorant-ilaclama

Ofis  İlaçlama – İşyeri İlaçlama

ofis_ilaclamaOfisler ve işyerleri müşterilerimizi kabul ettiğimiz yerlerdir. İşyerlerinin temiz görünmesi ve hijyenik olması son derece önemlidir. Çünkü ofise gelenler ilk görüşte sizle çalışıp çalışmayacaklarına dair kararlarını verirler.  etrafta böceklerin gezdiği bir iş yerinde kimse olmak  istemez. İşyerlerinde ve ofislerde en çok karşımıza çıkan böcekler kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, fareler, meyve sinekleri, tatarcık, sivrisinek ve karasinekler çok görülür.  Dolayısıyla ofis ilaçlaması yaptırmak işyeri ilaçlatmak son derece önemlidir. Ofisinizin ilaçlamasından önce  fizibilte çalışması yapılmalıdır. önce işyerinde ne tür bir böcek sorunu olduğu teşhis edilir. eğer kemirgen sorunu varsa  analiz yapılır.  İşyeri sahibine sorular sorulur. ofisin büyüklüğüne göre ilaç hazırlanır.  İlaçlama firması tüm soruların cevaplarını aldıktan sonra  uygun ilaçları hazırlar ve gerekli dozda kullanır böylece ofis ilaçlama işlemi başarıya ulaşacaktır.  Bir çok ilaçlama firması ilaçlama servisi vermeden önce müşteriye sorular sormaz  ve tüm haşerelere aynı ilacı kullanır bu tür tavırlar haşere sorununun çözülmesini engeller. Çünkü her böcek için ayrı ayrı ilaçlar vardır. işyeri ilaçlama hakkında fiyat almak ve daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Restaurant İlaçlama Cafe İlaçlama

restorant-ilaclamaGıda maddesi satan üreten yerlerin ilaçlama yaptırması yasal bir zorunluluktur.

Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işletmenizin haşere mücadele ve kontrol işlemlerinin ruhsatlı ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekmektedir. Gıda işletmeleri, lokanta kafe ya da restoranlar haşereler için son derece güzel yaşam alanlarıdır. Çünkü böyle yerler hem sıcak hem nemli ortamlardır. bu tür haşere ya da kemirgen sorunu yaşıyorsanız Proser ilaçlama olarak sizi sağlık bakanlığından onaylı firmamız ve ilaçlarımızla haşere sorununuzdan kurtarıyoruz.

Otel İlaçlama – Pansiyon İlaçlama

otel-ilaclamaOtel ya da pansiyonlar belki  haşereler konusundan en hassas olması gereken işletmelerdir. misafir ağırlayan bu işletmeler için haşereler doğrudan müşteri kaybı anlamına gelir. Otellerde müşteriler için yemek çıkarılır yani hem yemek üretimi hem de yemek atıkları fareler ve kemirgenler için muhteşem birer besin kaynağıdır . Ayrıca geniş otel binalarında bol miktardaki besinler haşere ve fareler için çok iyi yaşam alanları sunmuş olurlar. böyle bir durumda ortaya çıkan haşereler müşterilerin odasında ortaya çıkarsa doğrudan itibar ve güven kaybına sebep olur! oteller çok geniş yayılım alanlarına sahip oldukları için her ilaçlama firması otel ilaçlamasının üstesinden gelemez bu noktada %100 çözüm öneren firmamız sizler için 21 yıllık tecrübesiyle destek olmaya hazır!  İlaçlama sonunda ilaçlamayla ilgili tüm belgeleri de tarafınıza sunuyoruz.  Otel ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bize danışınız.

Gıda İşletmeleri ve Fabrika İlaçlama

fabrika ilaclamaGıda işletmelerinde haşere ya da kemirgen kontrolünün iki boyutu vardır. ilki haşere yada kemirgenlerin ortadan kaldırılması işletmelerde  daha verimli çalışılmasına, işletme itibarının yükseltilmesine katkı sağlar. ikinci nokta ise ürün kaybını engeller gıda işletmelerinden kemirgen ya da haşereler doğrudan cironuza eksi etkide bulunabilir.  gıdalar haşere ya da kemirgen tarafından zehirlendiğinde bu gıdaları tüeketenler gıda zehirlenmesi, bağırsak enfeksiyonu yaşayabilir. gıda işletmeleri ya da fabrika ilaçlaması yapılırken tüm alan taranmalı tüm girişler ilaçlanmalıdır. ilaçlama bir kerelik değil periyodlar halinde yapılmalıdır. Fabrika ilaçlama uzmanlık gerektiren bir iştir. bu bakımdan doğru ilaçlama firmasını seçmeniz gerekmektedir. Fabrika ilaçlama hizmetleri hakkında referanslarımızı ve fabrika ilaçlama fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz danışmanlık almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Okul İlaçlama – Öğrenci Yurdu ilaçlama  ve Dershane İlaçlama

okul-ilaclamaOkul ve öğrenci yurtları toplu yaşanılan yerlerdir. Böyle yerlerde salgın hastalıklar sık görülür bu sebeple özellikle bit, pire kene, kalorifer böceği, hamam böceği bu yaşam alanlarında çok ciddi sorunlara yol açabilmekte! Bu tür haşere sorunlarından korunmak için okul, kantin ya da öğrenci yurtları belirli aralıklarla ilaçlanmalıdır.  Çünkü okullar en önemlli varlıklarımızı yani çocuklarımızı emanet ettiğimiz yerlerdir. Okullar  tedbir amaçlı öğrenciler okuldayken ilaçlanmamalıdır. Jel ilaçlama yapılacaksa okuldan kimsenin ayrılmasına gerek yoktur ancak daha yoğun bir ilaçlama ihtiyacı olduğundan jel ilaçlama yerine daha spesifik ilaçlama yöntemleri kullanılmalıdır. İlaçlama yapacak firmayı iyi seçmek gerekir. Çünkü ilaçlama firması yanlış ilaç kullanırsa okul ve öğrenciler için çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.  bu yüzden ilaçlama firmasına referanslarını sormalısınız. konu hakkında daha detaylı bilgi için bizden bilgi alabilirsiniz.

Gemi İlaçlama 

gemi_ilaclamagemiler farklı haşere türlerinin görüldüğü yerlerdir. küçük bir gemide bile çok çeşitli türlerde haşereler görmek mümkündür hatta bir çok ada ve ülkeye normalde orada yaşamayan haşereler gemiler vasıtasıyla gelmişlerdir. Bu yüzden gemilerin ilaçlanması son derece önemlidir. gemilerde çok fazla kuytu köşe vardır bu yerler haşereler için çok iyi saklanılacak birer sığınak görevi icra ederler.  Gemiler haşere  tehlikesi olsun olmasın sürekli ilaçlanmalıdır. Çünkü tehlike sadece gemi için değil tüm ülke için geçerlidir. Firmamız, uzman kadrosu ile Gemi ilaçlama, Ro-ro ilaçlama Gemi güvertesi ilaçlama, Vapur ilaçlama, Yat ilaçlama, Tekne ilaçlama gibi birçok deniz taşıtı ilaçlamasında tecrübe sahibidir. Konu hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 Şantiye İlaçlama

santiye-ilaclamaŞantiyeler henüz oturuma geçilmediği için haşereler için adeta bir cennettir. Fareler başta olmak üzere tüm haşereler çalışanların sağlığını tehdit ederler. Çünkü şantiyeler çok büyük alanlara kurulmuştur. bu geniş alanların kontrolü oldukça zordur.  Şantiye ilaçlamasında herhangi bir yer  atlanmamalı, sıvı ilaçlama yapılmalı ve mümkünse şantiyenin kapanabilen alanları kapatılabilmelidir. Şantiye ilaçlamasında doğru ilaçlama malzemeleri seçilmeli, doğru başlangıç noktasından başlanmalı ve yoğun ilaçlama yapılmalıdır. Şantiye ilaçlaması yapmamış firmalardan şantiye ilaçlaması hizmeti almanız doğru olmaz çünkü bu iş uzmanlık gerektiren bir iştir. Şantiye ilaçlaması hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanmak amacıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

böcek ilaçlama